Чи є доставка в будь-яке місто України?

Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями Нова Пошта та Делівері.

В які країни є доставка?

Доставка продукції тільки по Україні, за межі країни доставки немає.

Який термін придатності вашої продукції?

Зважаючи на натуральний склад та відсутність будь-яких консервантів, термін придатності нашої продукції складає 4-5 місяців.

Є безкоштовна доставка?

На замовлення від 600 грн для роздрібу доставка - безкоштовна.

Чи маєте ви сертифікати?

Так, міжнародний сертифікат ISO22000, що підтверджує безпечність нашого продукту.

Чи можна вашу продукцію дитині 1 року?

З огляду на високий ступінь алергенності деяких продуктів (мед, горіхи, цитрусові) та відсутність жувальних зубів, з 1-го року можна давати солодощі, які не містять цих інгредієнтів. Спочатку можна ввести солодощі з сухофруктами та керобом: батончик «Полуничка» та шоколад з керобу «Гіркий». З 1,5 року до 2-х можна вводити різне насіння та продукти з них.

Де територіально ви знаходитесь?

Виробництво зосереджене в м. Біла Церква. Наша продукція представлена в магазинах-партнерах в багатьох містах України, також є доставка Новою Поштою по Україні.

Що таке кероб?

Кероб – порошок коричневого кольору, що виготовляється зі стручків ріжкового дерева і за однією з версій вважається корисним замінником какао-порошку.

Який на смак кероб?

Одразу скажемо, що смак керобу відрізняється від звичайного какао-порошку. Смак дещо схожий до смаку чорного шоколаду з карамеллю, але зі своїм унікальним ароматом. Шоколадний напій з керобу дуже смачний. Також його можна додавати до каш чи інших страв.